CASHMIR LUCIAN AURORA*RU

URODZONY: 27.02.2016

KOLOR: SIB a092133

bluetabbypoint z białym

RODOWÓD CASHMIR

GALERIA CASHMIR

 

 

 

 

Piękny śnieżnobiały kocurek o intensywnej granatowej barwie oka, z charakteru chodząca oaza spokoju i opanowania ..

 

 

 

AKIRO IMPERIAL JI *RU

URODZONY: 15.11.2015

KOLOR: SIB n0933

sealpoint z białym

RODOWÓD AKIRO

GALERIA AKIRO

 

Niesamowicie inteligentny kot, w poprzednim wcieleniu musiał chyba być człowiekiem bo jako jedyny nigdy nie leży a siada oparty o ścianę lub krzesło, potrafi otwierać drzwi a kiedy się o nim mówi odwraca głowę i potrząsa nią jakby chciał powiedzieć – „o co Ci chodzi?” Od początku zadziwiał mnie swoim sprytem i mądrością – nie miałam nigdy takiego błyskotliwego kota jak Murkila.. To chyba zasługa wspaniałej genetyki przodkowie Murkili to bardzo utytułowane koty – tatuś to WORD CHAMPION mama EUROPA CHAMPION.

 

 

 

 

 

CHILLI LARJA FANTASIA*CZ

URODZONY: 20.01.2015

KOLOR: SIB a23

niebieski tygrysio pręgowany

RODOWÓD  CHILLI

GALERIA CHILLI

 

Pięknie zbudowany, o masywnej muskulaturze kocurek niebieski tygrysio pręgowany sprowadzony z Czeskiej  hodowli. Bardzo spokojny, grzeczny i przyjacielski kocurek o wspaniałej psychice i dużych walorach wizualnych

 

 

 

 

 

HAVIER SEREBRYANYI BRIZ IZ LUNNOY SERENADY

URODZONY: 05.10.2014

KOLOR: SIB ns33

srebrzysty z ciemnobrązowymi znaczeniami

RODOWÓD: HAVIER

GALERIA HAVIER

Nasza pociecha- uroczy, rezolutny kocurek o pięknym profilu i w ciekawym umaszczeniu sprowadzony z Białorusi. Bardzo duży jak na swój wiek i bardzo puchaty – już się cieszymy na przyszłość :)

 

 

 

CH PLATON VOLZHSKAYA KRASA*RU

URODZONY:26.09.2012

KOLOR: SIB ny22

czarny złocisty klasycznie pręgowany

RODOWÓD: PLATON

GALERIA PLATON

W maju dotarł do nas długo wyczekiwany złoty kocurek aż spod Uralu. Platon wyrósł na pięknego kota w niespotykanym kolorze – zachwyca wszystkich którzy maja okazję go zobaczyć, wspaniale odwzajemnił  naszą przyjaźń i pięknie spisał się jako reproduktor.  Zapraszamy wszystkie kotki, które pragną poznać go bliżej..

 

 

CHAMPION CHERVONETS ZAIMKA *UA

URODZONY: 03.12.2008

KOLOR: SIB d 22

rudy klasycznie pręgowany

RODOWÓD :CHERVONETS

 GALERIA CHERVONETS

Chervonets to kocurek sprowadzony z Kijowa na Ukrainie. Jest niespokrewniony w Polsce, a jego przodkowie to bardzo utytułowane koty, z czego ponad 90% stanowią Grand, Europa i World Championy. Po nich Chervonets odziedziczył niesamowicie pluszowe futro i umaszczenie, które przyciąga oko każdego – rudy klasycznie pręgowany wzór motyla. Kocurek ma także niesamowite ciemno orzechowe oczy, typowe dla kotów ze wschodu, będące prawdziwą rzadkością w Polsce. Poza pięknem zewnętrznym Chervonets to kot, którego nie sposób nie pokochać od pierwszego wejrzenia. Jest nieufny wobec obcych, jednak gdy już kogoś zaakceptuje nie odstępuje go na krok. Cichym gruchaniem porozumiewa się z Nami i łasi się niemal jak piesek.

 

 

 

CHAMPION SIERGIEJ THE FABULOUS *DE

URODZONY: 02.02.2009

KOLOR: SIB as 0933

z niebiesko-srebrzystymi oznaczeniami z białym

RODOWÓD : SIERGIEJ

GALERIA SIERGIEJ

FAN KLUB KOTA SIERGIEJ

Zdając sobie sprawę jak bardzo potrzebna jest w Polskiej hodowli Neva Masquerada czysta, niespokrewniona genetycznie „krew” rozpoczęłam poszukiwania kocurka, który mógłby godnie zastąpić Siemena (mojego poprzedniego kocurka). Udało mi się sprowadzić do Polski reproduktora, który spełnił wszystkie moje oczekiwania. Jest to właśnie Siergiej – kocurek z niemieckiej hodowli The Fabulous. Jest niespokrewniony z żadną inna Nevą w Polsce i posiada oryginalne, wręcz unikatowe umaszczenie – niebieski srebrzysty. Co więcej, niesie w swoim rodowodzie cynamon – rzadka Neva w tym kolorze, do tej pory nie urodziła się w Polsce. Poza pięknym i niepowtarzalnym wyglądem Siergiej to niesłychanie przyjacielski i ufny kot. Pierwszy przybiega i dopomina się o pieszczoty, kładąc się wystawia brzuszek do głaskania. Zapowiada się na wielkiego pieszczocha. Zapraszamy zdrowe i miłe koteczki, którym do gustu przypadł Siergiej. Testy FelV i Fiv ujemne.

 

 

 

FIGARO VIVA KLARYSA *PL

URODZONY: 29.05.2007

KOLOR: SIB a 092133  

z niebieskimi oznaczeniami z białym tabby

RODOWÓD : FIGARO

GALERIA FIGARO

Piękny, potężnie zbudowany kocurek, który ma zamiar podbić serce niejednej kociej damy. Dzieciaczki po takim tatusiu mają szanse odziedziczyć gęste, pluszowe futerko, klarowny błękit oczu, „miśkowaty” charakter niezbędny w życiu każdego pieszczocha.